Złoto i diamenty w Aura Diamond Edition

Spis treści

Biżuteria w telefonie czy telefon, który jest biżuterią? Firma Motorola wyprodukowała ekskluzywną wersję telefonu – Aura Diamond Edition. Ten luksusowy model to połączenie 18 karatowego złota, 34 diamentów i soczewki chroniącej wyświetlacz. Soczewka zrobiona została z 62 karatowego szafirowego szkła, który jest jednym z najbardziej odpornych na zarysowanie materiałów.

motorola aura diamond 6 Złoto i diamenty w Aura Diamond Edition

Wykonany z drogocennych metali i kamieni szlachetny telefon Aura Diamond Edition, tak jak swój poprzednik – Aura, posiada okrągłą tarczę. Z tą jednak różnicą, że wokół wyświetlacza umieszczone zostały . Osadzone w błyszczących łukach kamienie z pewnością olśnią każdego.

motorola aura diamond 1 Złoto i diamenty w Aura Diamond Edition

Producenci zadbali także o niepowtarzalny wygląd aluminiowej klawiatury, która wykończona została elementami w kolorze Cafe Brown. „Perełką” wśród przycisków jest wykonany z 18 karatowego złota klawisz nawigacyjny, w którym osadzono cztery .

motorola aura diamond 4 Złoto i diamenty w Aura Diamond Edition

motorola aura diamond 3 Złoto i diamenty w Aura Diamond Edition

Telefon jest połączeniem luksusu i trwałości. Podczas wykonywania tego ekskluzywnego modelu zastosowano takie samo ochronne pokrycie jakie stosuje się w luksusowych zegarkach.

Aura Diamond Edition, którego twórcą jest Alexander Amosu, to biżuteria w telefonie o pięknym wzornictwie i kunsztownym wykonaniu. Luksusowy telefon kosztuje 5 tys. dolarów i będzie dostępny w Polsce od listopada.

Powiązane artykuły