Gadżety reklamowe dla podróżników – co warto kupić?

gadzety reklamowe

Spis treści

Chcesz zamówić gadżety reklamowe, które sprawdzą się dla podróżników? Poznaj ciekawe propozycje, wśród których na pewno znajdziesz wiele ciekawych produktów dla swoich klientów!

1. Saszetka – torba biodrówka

Taka poręczna torba na pewno przyda się każdemu, kto lubi podróżować. Również sprawdzi się na co dzień, na przykład na wyjście na miasto.

Obecnie do dyspozycji jest wiele ciekawych modeli, które mogą być poddane personalizacji przez wykonanie na nich nadruków lub umieszczenie naszywek.

2. Plecak turystyczny

Gdy poszukujesz sprawdzonych gadżetów dla obieżyświatów, torby i podróże to najlepsze połączenie. Plecak turystyczny może idealnie sprawdzić się dla każdego, kto lubi wycieczki. Do wyboru jest wiele modeli o różnych pojemnościach.

Najlepiej zdecydować się na lepszej jakości plecak, który zapewni dużo przestrzeni do przechowywania oraz będzie solidny i trwały. Dzięki temu skutecznie będzie promować Twoją firmę.

3. Torba bawełniana

Prosta torba wykonana z bawełny również będzie dobrym wyborem dla firmy, która szuka gadżetów dla podróżników. Taka torba może posłużyć do przechowywania różnych przedmiotów w walizce oraz do noszenia ich na ramieniu lub w ręce.

4. Worek żeglarski

Tego typu torba świetnie sprawdzi się jako lekki i pojemny plecak. Zbudowana jest z wytrzymałego worka, do którego przymocowane są sznurki ściągające, które jednocześnie służą jako szelki do noszenia jej na plecach.

5. Zawieszka do bagażu

Logowana zawieszka do bagażu to bardzo przydatne akcesorium podczas podróżowania. Umieszczona w niej etykieta identyfikacyjna zawierająca dane o podróżującym pozwala na jego łatwe znalezienie w razie utraty bagażu.

6. Ponczo przeciwdeszczowe

Kolejnym świetnym pomysłem na prezent firmowy dla podróżnika będzie ponczo przeciwdeszczowe. Niejednokrotnie sprawdzi się podczas ulewnego deszczu w trakcie wakacji. Najlepiej zdecydować się na praktyczne ponczo zapakowane w małe opakowanie z zawieszką, które można zawsze mieć przy sobie.

7. Poduszka podróżna

Doskonały zakup dla każdego, kto lubi komfort. Poduszka podróżna nadmuchiwana zapewni wygodną podróż samochodem, autokarem albo samolotem. Można ją łatwo nadmuchać, a wtedy, gdy nie będzie potrzeba, spuścić z niej powietrze, by zajmowała mało miejsca.

8. Kosmetyczka

Świetnym wyborem w kategorii torby i podróże będą również kosmetyczki oraz inne saszetki przeznaczone do przechowywania drobiazgów w bagażu. Dzięki nim można łatwo je uporządkować i szybko znaleźć, gdy będą potrzebne. Umieszczone na saszetkach logo będzie jednocześnie skutecznie promować firmę.

Powiązane artykuły