Złota Nokia N97 mini

Spis treści

Lubisz błyszczące ? Nokia pomyślała o Tobie! Nowy telefon Nokia N97 mini Gold Edition pokryty 18-karatowym złotem trafi do sklepów już w kwietniu.

Złota Nokia N97 mini wyróżnia się przede wszystkim ekskluzywną, stylową obudową. Wyszukana forma telefonu przykuwa uwagę i znajdzie wielu wielbicieli, zwłaszcza wśród kobiet lubiących „błyskotki”.

nokia n97 mini gold Złota Nokia N97 mini

Producent przedstawia swój nowy produkt jako w pełni spersonalizowany, elegancki mobilny komputer. Ekran główny można dostosować do swoich potrzeb i łatwo śledzić najnowsze wiadomości i ulubione strony internetowe. Dotykowy, odchylany wyświetlacz i pełna klawiatura QWERTY pozwalają na szybkie wysyłanie wiadomości tekstowych oraz emaili. Ponadto telefon wyposażono w aparat fotograficzny 5 Mpix z autofocusem i podwójna lampą błyskową LED. Pamięć wewnętrzna o pojemności 8GB pozwoli Ci na przechowywanie na swoim smartfonie dużej ilości zdjęć, utworów muzycznych i plików wideo.

Nokia N97 mini Gold Edition pojawią się w sprzedaży w kwietniu w Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i Azji. Telefon będzie kosztował 2499 złotych.

Powiązane artykuły