Zegarki Industrial North Design

Spis treści

Projektanci samochodów Andy Shaw i Robert Silkstone wprowadzili na rynek luksusu markę czasomierzy Industrial North Design, która właśnie wypuszcza w obieg dwa pierwsze modele.

Ich design jest inspirowany samochodową karierą obu projektantów. ponad dwa lata były w fazie rozwijania i są stworzone przy pomocy metod intensywnej produkcji, która wymaga poświęcenia ogromnej uwagi na detale.

zegarki industrial north design 001 Zegarki Industrial North Design

Model brytyjski jest wykonany ze stali nierdzewnej 316L. Wewnętrzna koperta wykonana przy pomocy techniki CNC jest podtrzymywana sześcioma śrubami używanymi w samochodach BA-10, pochodzących z czasów Imperium Brytyjskiego. Tarcza zegarka została wycięta laserem w srebrze sterling i posiada wzór inspirowany ciągiem Fibonacciego.

zegarki industrial north design 002 Zegarki Industrial North Design

Każdy z czasomierzy posiada pasek z cielęcej skóry i naturalnie barwionym szwem, a na nim wypisany popularny slogan Brytyjskiego Ministerstwa Informacji: „Keep Calm and Carry On” [Zachowaj spokój i żyj dalej].

Oba są z limitowanej serii, która obejmuje tylko 15 sztuk każdego z nich. Cena czasomierza to 5000 funtów. Firma już prowadzi rezerwacje.

Powiązane artykuły