Zegarki Flat Six od Porsche Design

Spis treści

Design jest marką znaną nie tylko z najwyższej klasy akcesoriów dla mężczyzn i funkcjonalności swoich produktów. Tworzone przez firmę kolekcje przyciągają uwagę swoim ponadczasowym designem. Tym, co wyróżnia produkty, znanej na całym świecie firmy, jest łączenie klasyki z inspiracjami motoryzacyjnymi.

Kolekcja zegarków Flat Six, której nazwa się nawiązaniem do sześciocylindrowego silnika typu bokser stosowanego m.in. w modelu 911, jest właśnie realizacją założeń takiej kombinacji. W skład Flat Six wchodzą następujące modele: P’6310 Automatic, P’6320 Quartz Chronograph, P’6340 Automatic Chronograph i limitowany P’6341 Edition 1, który wykonany został z tytanu pokrytego czarnym PVD.

flat six pe280996320 Zegarki Flat Six od Porsche Design

Oprócz dużego wyboru modeli, Design oferuje nie mniejszy wybór kolorów tarczy, którego dokonać należy z takich barw jak: biała, niebieska, czerwona, czarna, tytanowa i antracytowa.

wyposażone zostały w mechanizm automatyczny lub kwarcowy. Bransolety wykonano ze stali nierdzewnej z satynowym wykończeniem lub z naturalnego kauczuku. Dobór takiego materiału to bez wątpienia zwrot ku motoryzacji. Naturalny kauczuk swoim wyglądem przypomina bowiem bieżnik opony. Projektanci w kolekcji Flat Six połączyli funkcjonalność z wyjątkową wytrzymałością. Zakręcona koronka, która zostało bezpośrednio połączona z tarczą, to gwarancja trwałości. Ponadto, wodoszczelne do 120 metrów wyposażono we fluorescencyjne wskazówki, zaś układ przycisków nie będzie sprawiał trudności w obsłudze pod wodą.

flat six quarto chronograph pe280996320 Zegarki Flat Six od Porsche Design

należy do Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego. Przynależność jest gwarancją, że producent ściśle przestrzega wszystkich rygorów podczas produkcji czasomierzy. Jak widać, od Design to nie tylko oryginalny wygląd, ale także innowacje techniczne, funkcjonalność oraz najwyższa jakość produktów.

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało zaledwie kilka tygodniu. By uniknąć przedświątecznego szału kupowania prezentów na ostatnią chwilę, warto już teraz zastanowić się nad podarunkiem dla najbliższych. Dla wszystkich panów, którzy cenią sobie prostotę i klasyczną elegancję połączoną z zamiłowaniem do motoryzacji, Design z kolekcji Flat Six z pewnością będą trafionym prezentem.

Ceny czasomierzy wahają się od 9 100 do 23 800 zł. Z pozostałą ofertą Design można zapoznać się na stronie internetowej.

Powiązane artykuły