Zegarek od Vacheron Constantin

Vacheron Constantin – kolekcja Excellence Platine prezentuje Patrimony

Spis treści

Czas włożyć modę do kieszeni i to dosłownie. Najnowsza kolekcja Vacheron Constantin – Excellence Platine prezentuje Patrimony.

Vacheron Constantine bez wątpienia kocha tradycję

Klasyka jest ulubioną formą wyrazu genewskiego producenta. Podczas projektów i realizacji często inspiracje czerpane są właśnie z historycznych czasomierzy.

Unikatowy i luksusowy Patrimony to zegarek kieszonkowy, który zachwyca ponadczasowym designem. Czasomierz wyposażony został w mechanizm 4400 udekorowany 21 klejnotami. Ten kunsztowny majstersztyk można podziwiać bez rozbierania werku zegarka. Kopertę Patrimony w całości wykonano z platyny. Tarcza zegarka również zrobiona została z tego szlachetnego metalu, potwierdzeniem czego jest widniejący pomiędzy 4 a 5 godziną napis „PT950”. Pasek zegarka dostępny jest w dwóch wersjach: czarnej skóry z aligatora lub platynowego łańcuszka.

Vacheron Constantin zapowiedział, że ilość stylowych zegarków jest ograniczona do 50 sztuk. Firma cenowych szczegółów produktu nie podaje. Pewne jest jednak to, że za luksusowych wygląd i szwajcarską precyzję będzie trzeba słono zapłacić.

Powiązane artykuły