Zegarek Kirkwood od Bulova Accutron

Zegarek Kirkwood od Bulova Accutron

Spis treści

Czasomierz Kirkwood wyszedł spod skrzydeł japońskiej marki Bulova i jej sub-marki Accutron. Elegancki i nowoczesny design przypadną do gustu osobom ceniącym sobie oryginalność dodatków.

Zegarek jest kontynuacją nowego trendu na tarczę z widoczną częścią mechanizmu. W tym modelu jest to zastosowane na godzinie 12, gdzie przez dekoracyjne okienko widać automatyczny szwedzki mechanizm Sellita SW 200.

Ramka czasomierza jest stalowa i ma 44 mm średnicy. Jest wykończona różowym złotem, co ładnie komponuje się z brązową tarczą. Dostępna jest także wersja ze stali z tarczą w kolorze niebieskim, czarnym lub srebrnym. Tarczę chroni szafirowy kryształ. Ciekawym elementem jest wzór fal, którym ozdobiono tarczę. Całości dopełniają duże, szerokie wskazówki fluorescencyjne.

Ponadto wokół ramki znajduje się skala pokazująca poziom wodoodporności, w przypadku tego zegarka maksymalny poziom to 100 metrów. Zegarek posiada pasek, ale nie jest on wykonany z gumy, a z plastiku (dokładnie poliuretanu).Zegarek Kirkwood od Bulova Accutron

Zegarek Kirkwood od Bulova Accutron będzie prawdopodobnie kosztował ok. 1000 – 1300 dolarów.

Powiązane artykuły