Zegarek… kieszonkowy?

Spis treści

Firma Victorinox obchodzi w tym roku swoją rocznicę – będzie świętować 125 lat obecności na rynku! Aby to uczcić, projektanci postanowili wypromować nowy produkt. Mowa o stylowym zegarku kieszonkowym – Travel Alarm 1884.

Zegarek ten jest limitowaną kolekcją, więc trzeba się będzie bardzo postarać by go zakupić. Łatwo się zorientować, że swoim wyglądem przywodzi na myśl skojarzenia z modą XIX wieku. Nie tylko wygląd, ale mechanizm nawiązuje do tamtych czasów –  Travel Alarm 1884 będzie stanowić wspaniały prezent dla wszystkich miłośników takich arcydzieł. Zegarek został wykonany ze stali nierdzewnej. Jego konstrukcja to dwie główne części: przykrywka o wyglądzie typowym dla marki Vicorinox oraz zegarek właściwy. Nie trzeba chyba dodawać, że aby odczytać godzinę należy przesunąć przykrywkę w dowolną stronę. Mimo że zegarek wydaje się być całkowicie z innej epoki, projektanci wyposażyli go w kilka niezbędnych unowocześnień. Jednym z nich jest fakt, że zegarek jest wodoodporny do głębokości 30 m.

Jeżeli jubileuszowy produkt marki Vicorimox przypadł ci do gustu, to przyszykuj 550 dolarów i już teraz udaj się do jednego z lepszych salonów w twoim mieście. Może będziesz miał szczęście…

Zobacz również:

Włoska robota

Ondelios – pojazd przyszłości

Sea Burst – nie rozstaniesz się z nią

Powiązane artykuły