Zawsze zimny szampan

Spis treści

Jeden z najsłynniejszych francuskich producentów szampana Veuve Clicquot jest znany z tego, że co jakiś czas zaskakuje nowymi pomysłami na ciekawe akcesoria, które jeszcze bardziej ulepszają jakość oferowanych przez niego alkoholi. Najnowsza propozycja niewątpliwie wydaje się być aż za bardzo innowacyjna. Mimo to, już teraz cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród miłośników szampana. Mowa o Dry Blizzard – bardzo nowoczesnej chłodziarce na szampana.

Stylowa chłodziarka wykorzystuje suchy lód oraz zasilany na baterie wentylator. Wentylator sprawia, że zimne powietrze krąży dookoła butelki, co zapobiega roztapianiu się lodu. Cały ten mechanizm utrzymuje w optymalnej temperaturze i dodatkowo zapobiega rozmoknięciu się etykietki na butelce. Konstrukcja składa się z trzech warstw, co zapobiega ogrzaniu się butelki. Ponadto podwójne szkło oddziela zawartość a aluminiowy uchwyt uniemożliwia kontakt dłoni z pojemnikiem, a to z kolei zapobiega podniesieniu temperatury szampana. Chłodziarka ma kształt ogromnego i zarazem stylowego kufla – dzięki temu będzie stanowić ładnie wyglądający element na stole.

Dry Blizzard to wspaniały pomysł na prezent dla ludzi uwielbiających rozkoszowanie się tym wyjątkowym alkoholem. Schłodzony w ten sposób szampan utrzyma odpowiednią temperaturę przez bardzo długi czas.

Powiązane artykuły