VOD10PS2 Mobile Video PlayStation 2

Spis treści

Jesteś zmęczony ciągłymi narzekaniami dzieci w samochodzie? Inżynierowie firmy Audiovox postanowili rozwiązać twoje problemy. Stworzyli konsolę do gier VOD10PS2 dla samochodów.

audiovox vod10ps2001 VOD10PS2 Mobile Video PlayStation 2

Urządzenie jest prawdopodobnie pierwszym systemem gier przeznaczonym specjalnie do samochodów. W skład zestawu wchodzą 10,2-calowy monitor, konsola PlayStation 2, dwa bezprzewodowe kontrolery oraz dwie pary bezprzewodowych słuchawek nausznych. Dodatkowo w  komplecie znajdują się dwie :  Ratchet & Clank: Going Commando oraz Hot Shots Golf 3. Co więcej, zestaw zawiera też samochodowy transmiter FM oraz pilot.

Wszystkie przewody są ukryte, więc nie będziesz miał problemów z plączącymi się kablami. VOD10PS2 pozwala także na odtwarzanie muzyki i filmów z płyt CD oraz DVD. A dzięki 16-kanałowemu modulatorowi, dźwięk może rozchodzić się przez system nagłośnienia w samochodzie. W obudowie znajduje się też lampa sufitowa. Całość jest utrzymana w kolorze grafitu i szarości, dzięki czemu zestaw będzie pasował do każdego samochodu.

Cena zestawu to $950, będzie on dostępny w sklepach z artykułami elektronicznymi oraz u dilerów samochodowych.

 

Powiązane artykuły