Torebka na rakietę tenisową

Spis treści

Tenis jest sportem wymagającym. Uprawianie go wiąże się nie tylko z zakupem drogiego sprzętu i z męczącymi, regularnymi treningami. Nie podlega dyskusji to, że każda z pań chce nawet na korcie wyglądać stylowo i elegancko.

Z zakupem kobiecego topu i spódniczki „tenisówki” problemów nie będzie. Chyba, że mamy do czynienia z bardzo niezdecydowaną przedstawicielką płci pięknej. Schody pojawiają się, gdy trzeba spakować rakietę do tenisa.

Damska torebka, mimo że wydaje się, że nie ma dna raczej jej nie zmieści. Sportowa ze względów estetycznych odpada. Firma Hermes, która znana jest jako producent jednych z najdroższych na świecie portfeli, ma na to rozwiązanie. Z myślą o eleganckich paniach, które kochają tenis stworzyła specjalną torebkę na rakiety.

wykonana została z najwyższej jakości, miękkiej, białej skóry. Inspiracją podczas projektowania była oczywiście rakieta tenisowa. Absolutną nowością jest całkowity brak logo, przez co produkt nabiera minimalistycznego charakteru, nie tracąc przy tym nic z klasycznej elegancji.

jest częścią kolekcji przygotowanej na sezon wiosenny 2010 roku. Informacje na temat ceny nie zostały jeszcze podane.

Powiązane artykuły