Telefony komórkowe Dior

Spis treści

Myślisz już o oryginalnych i niespotykanych prezentach gwiazdkowych? W grudniu w butikach Diora pojawi się kolekcja pięciu nowych modeli telefonów komórkowych. Piękny wygląd i użycie szlachetnych materiałów sprawiają, że telefon od Diora będzie niezapomnianym i niezwykle drogocennym podarunkiem.

po raz drugi zaprojektował kolekcję telefonów komórkowych. Zeszłoroczna linia szybko zyskała popularność i grono wielbicieli. W tym roku nowe komórki trafią do sklepów w grudniu, w szczycie prezentowego szaleństwa poprzedzającego Święta Bożego Narodzenia. od Diora przypadną do gustu zwłaszcza kobietom, które lubią kamienie szlachetne i biżuteryjne .

Wielbicielkom klasycznego i ponadczasowego złota spodoba się telefon pokryty tym wartościowym materiałem. proponuje także wersję w czarnej obudowie uszlachetnionej dzięki wykorzystaniu procesu PVD. Oba modele będą dostępne w cenie 6 500 dolarów.

W ofercie znalazły się również dwa modele inkrustowane diamentami – Zelie w czerwonej obudowie kosztuje 7 900 dolarów, a srebrny Zenaide 13 400 dolarów. te będą dostępne wyłącznie na zamówienie.

Ciekawą propozycją Diora jest model Nacre pokryty pięknie połyskującą masą perłową. Jego cena to 8 700 dolarów.

Do drogocennego telefonu można dokupić słuchawkę Bluetooth wysadzaną szafirami. Dodatek ten kosztuje 470 dolarów i jest w sprzedaży od września.

 

komórkowe Diora to propozycja dla osób lubiących wyrafinowane przedmioty i dysponujących nieograniczonym budżetem. nie ujawnił na razie żadnych danych technicznych swoich telefonów, ale w tym przypadku to wygląd stanowi o wartości i jest ważniejszy niż funkcjonalność.

Marka jest symbolem luksusu i ponadczasowej elegancji. utrzymane są w tym samym stylu co ubrania, , kosmetyki i perfumy sygnowane nazwiskiem słynnego projektanta – wyróżniają się oryginalnym wzornictwem i szykownym wykończeniem.

Jeśli przypadł Ci do gustu elegancki telefon zachęcamy do odwiedzenia tej strony internetowej.

Powiązane artykuły