“Tajemniczy” Mac

Spis treści

Produkty firmy Apple zawsze przyciągały funkcjonalnością i stylowym wykonaniem. Jednakże owa stylizacja mogla dla wielu nabywców wydać się schematyczna i dość nudna. Z rozwiązaniem takiego problemu wystąpiła amerykańska firma ColorWare specjalizująca się w wizualnym dostosowywaniu produktów elektronicznych do konkretnego użytkownika. Swoją uwagę skierowała na MacBook Pro, czego owocem jest Stealth MacBook Pro.

51 250x118 Tajemniczy Mac

Trzeba oddać sprawiedliwość firmie ColorWare i przyznać, że nazwa, którą opatrzyli swój najnowszy produkt jest jak najbardziej trafna i zupełnie oddaje unikalny charakter tego urządzenia. Stealth MacBook Pro (ang. stealth – tajemniczość, ukrycie) swym czarnym kolorem budzi wrażenie pewnej tajemniczości czym odróżnia się od laptopa Apple.

mainproduct 250x118 Tajemniczy Mac

Powstały produkt ukazał się jedynie w dziesięciu egzemplarzach, a jego wartość wyceniono na 5,999 dolarów, czyli około 19 tysięcy złotych. Stealth MacBook Pro posiada 15 calową matrycę oraz rozwiązanie typu SofTouch pozwalające zapobiegać zarysowaniom i odciskom palców. Jest on napędzany dwurdzeniowym procesorem o prędkości 3.06 GHz oraz jest wyposażony w 8GB pamięci operacyjnej RAM i dysk twardy o pojemności 245GB.

Producent dodatkowo rekomenduje swój produkt wskazując na jego gładkie wykończenie, które jest ponoć wspaniałe w dotyku. Jest to dodatkowa zaleta, która czyni z Stealth MacBook Pro urządzenie unikalne i niosące powiew świeżego powietrza w stosunku do standardowych produktów Apple.

Powiązane artykuły