Sony Ericsson Jalou

Spis treści

Jalou to najnowszy model telefonu komórkowego Sony Ericsson. Przeznaczona dla kobiet komórka w kształcie diamentu ukaże się w standardowej i limitowanej edycji sygnowanej logo Dolce&Gabbana.

Projektanci najnowszego modelu Sony Ericsson szukali inspiracji w świecie mody i sztuki. Tak powstał telefon o prostych liniach przypominających szlify diamentów w kolorach inspirowanych kamieniami szlachetnymi: morskim niebieskim, onyksowej czerni i głębokim ametyście. Jalou to telefon kompaktowy – ma tylko 73 milimetry długości i waży 82 gramy. Zmieści się w każdej, nawet najmniejszej, torebce!

Jalou z założenia ma być modnym dodatkiem uzupełniającym wygląd nowoczesnej kobiety. Sony Ericsson zadbał o nowatorskie wyposażenie swojego najnowszego dziecka. 2-calowy wyświetlacz Jalou można jednym przyciśnięciem zmienić w lusterko, a wbudowany krokomierz pomoże Ci utrzymać prawidłową sylwetkę. Poza tymi niecodziennymi funkcjami Jalou posiada aparat fotograficzny 3,2 megapiksela, Bluetooth, odtwarzacz mp3, radio i przeglądarkę witryn internetowych.

z limitowanej edycji Jalou by Dolce&Gabbana ukażą się w różowym kolorze i będą pokryte 24-karatowym złotem. W każdym telefonie będą automatycznie wgrane zdjęcia i wideo z pokazów jesienno-zimowej kolekcji słynnego domu mody.

Sony Ericsson Jalou pojawi się w sklepach jesienią. Jego cena nie jest jeszcze znana.

Powiązane artykuły