Smartfon Samsung Armani

Spis treści

Elegancki i stylowy, a przy tym niezwykle funkcjonalny i nowoczesny – taki jest nowy smartfon Samsung Armani.

armani phone1 Smartfon Samsung Armani

Po złotym telefonie tego duetu, który trafił na rynek koreański, doczekaliśmy się najnowszego dzieła sygnowanego logiem Giorgio Armani, będącego wynikiem owocnej współpracy z Samsungiem. Telefon komórkowy o nazwie B7620 powstał dzięki fuzji świata mody i świata technologii. Giorgio Armani i firma Samsung połączyli swoją wiedzę i doświadczenie, aby stworzyć niezwykły model smartfona. Nowa komórka została zaprojektowana z myślą o klientach, którzy podążają za modą i znają najnowsze trendy we współczesnym wzornictwie. To telefon dla ludzi, którzy nie idą na kompromisy – jest jednocześnie modny i użyteczny. Złoto-czarna kolorystyka i prosta forma sprawiają, że mamy do czynienia z gadżetem ekskluzywnym i oryginalnym. Design i bogactwo funkcji to główne atuty tego luksusowego telefonu.

samsung armani windows phone main Smartfon Samsung Armani

Wysuwana klawiatura QWERTY oraz 3,5-calowy dotykowy ekran AMOLED zapewniają wygodę obsługi. Twórcy najnowszego modelu Samsunga zadbali o wyposażenie: znajdziesz tu 8 GB wbudowanej pamięci i 256 MB RAM, odbiornik GPS, WiFi, slot kart microSD, wyjście TV oraz Bluetooth. W telefonie nie mogło też zabraknąć aparatu fotograficznego – 5 Mpix z autofocusem. Smartfon Samsung Armani wyposażono również w system operacyjny Windows Mobile 6.5, a dzięki specjalnej aplikacji będziesz mógł obejrzeć najnowsze pokazy kolekcji Giorgio Armani w swoim telefonie.

Poniżej prezentujemy krótki film z prezentacji nowego modelu oraz reklamę telefonu:

YouTube Preview Image

Luksusowy Samsung Armani B7620 będzie dostępny w kilku krajach europejskich (Włochy, Niemcy, Wielka Brytania, Rosja, Holandia, Hiszpania), a także w Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Data pojawienia się B7620 w sklepach nie jest jeszcze znana. Wiemy natomiast, że telefon będzie kosztował ok. 700 euro.

Jeżeli zainteresował Cię ten smartfon obejrzyj film serwisu phonearena.bg, na którym można dokładniej przyjrzeć się temu Samsungowi:

YouTube Preview Image

Smartfon zaprojektowany przez najlepszych światowych projektantów to propozycja dla ludzi ceniących oryginalne przedmioty i prestiżowe dodatki. A jak Wam podoba się ten model?

Powiązane artykuły