Qooq – tablet dla miłośników gotowania

Spis treści

Na francuskim rynku pojawiała się właśnie nowa generacja książek kucharskich qooq. Urządzenie śmiało można określić mianem kuchennego asystenta. Qooq z 10-calowym, dotykowym wyświetlaczem, swoim wyglądem przypomina cyfrową ramkę na zdjęcia.

qooq Qooq – tablet dla miłośników gotowania

Jego powłoka jest odporna na zachlapania, a specjalna konstrukcja uniemożliwia ześlizgiwanie się z blatu. Ponadto, qooq posiada dodatkowy stojak, dzięki któremu możemy go ustawić w pozycji pionowej. Tablet posiada także port Ethernet, USB oraz czytnik kart pamięci SD.

A co kryje się w środku? Przepisy kulinarne, praktyczne wskazówki i porady. Użytkownicy nowoczesnej, wodoodpornej książki kucharskiej otrzymają 500 interaktywnych przepisów oraz 10 filmów instruktarzowych. Pomysłodawcy rozszerzają tę listę, oferując swoim klientom możliwość wykupienia miesięcznego abonamentu. Za dodatkową opłatę (12,5 euro) można dodawać do bazy własne przepisy, jak i korzystać z kolejnych, nowych 2 tysięcy przepisów i 500 filmów.

qooq1 Qooq – tablet dla miłośników gotowania

Qooq to także przydatne aplikacje, takie jak sporządzanie listy zakupów i układanie menu. Producenci, świadomi tego, że w kuchni liczy się każdy kawałek miejsca, wyposażyli urządzenie w radio i stację pogodową.

Qooq kosztuje 349 euro i na chwilę obecną dostępny jest tylko we francuskiej wersji językowej. Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie producenta.

Powiązane artykuły