Pomaluj swój świat

Spis treści

Okazuje się, że dylemat “w co się ubrać” nie dotyczy tylko kobiet. Znana firma Samsung postanowiła zadbać o kolorowe ubranka dla… telefonów komórkowych. Najnowszy model Samsung Corby wyposażono w fashion jacket, czyli modne kurteczki. Każda z nich tryska barwami – do wyboru do koloru, w zależności od nastroju – pomarańczowy, różowy, żółty, biały lub klasyczna czerń.

samsung corby 11 Pomaluj swój świat

Ten telefon będzie nie lada gratką, dla wszystkich wielbicieli portali społecznościowych. Użytkownicy mogą bowiem aktualizować swoje dane, przeglądać profile znajomych na Facebooku, MySpace i Twitter oraz wysyłać do nich wiadomości. Jakby tego było mało, szczęśliwi posiadacze tego modelu mogą także wygrywać filmy i zdjęcia na YouTube, Flickr, Picasa i Photobucket. Dotykowy Corby wyposażono także w 2,8-calowy ekran QVGA, który umożliwia oglądanie filmów wideo on-line.

Dodatkową atrakcją są także funkcje “one finger zoom”, czyli przybliżanie i oddalanie aplikacji jednym ruchem palca oraz “smart unlock”, czyli inteligentne odblokowywanie telefonu i korzystanie z menu poprzez narysowanie na ekranie wybranej litery alfabetu. Jak przystało na nowoczesny telefon, w Samsung Cobry zainstalowano także odtwarzacz plików muzycznych (MP3, AAC, AAC+, e-AAC+, VMA, AMR) oraz wbudowano aparat fotograficzny (2Mpix).

corby lifestyle 2 Pomaluj swój świat

Samsung Corby dostępny jest w sprzedaży od października. Sugerowana cena to 579 zł. Więcej informacji na stornie producenta.

Powiązane artykuły