Pióro i spinki dla eleganckiego mężczyzny

Spis treści

Stylowy mężczyzna nosi dobrze skrojony garnitur i szykowne spinki do mankietów, na przegubie ręki ma szwajcarski zegarek, a w kieszeni eleganckie pióro. Firma Brooks Brothers proponuje panom przywiązującym uwagę do dodatków zestaw składający się z pasujących do siebie spinek do mankietów i wiecznego .

Niezwykły zestaw z limitowanej kolekcji Brooks Brothers będzie ciekawym upominkiem dla eleganckiego mężczyzny. Wykonane ze srebra spinki i pióro ozdobiono prawdziwą skórą aligatora, dzięki czemu wyglądają bardzo oryginalnie i luksusowo. Pióro i pasujące do niego spinki do mankietów przykują uwagę, zwłaszcza podczas negocjacji biznesowych i podpisywania kontraktów. Eleganckie podkreślą Twój profesjonalizm, styl i pozycję. Jeśli szukasz prostego, ale gustownego prezentu dla swojego mężczyzny, brata lub ojca, ten zestaw z pewnością przypadnie im do gustu.

W ofercie firmy Brooks Brothers znajdziesz też zestawy z długopisem. Możesz wybrać czarną lub brązową wersję kolorystyczną. Cena takiego upominku to 1 200 dolarów. Produkty te można kupić w sklepie internetowym Brooks Brothers pod adresem: http://www.brooksbrothers.com/

Powiązane artykuły