Pełny relaks podczas kąpieli

Spis treści

Ogromna wanna z hydromasażem i siedemdziesięcioma natryskami to zdecydowanie za mało dla kogoś, kto pływa na co dzień w niezliczonych ilościach zielonych banknotów. Właśnie specjalnie dla nich na rynku pojawiają się takie rarytasy, które w pełni zaspokoją ich wygórowane potrzeby. Wyobraź sobie błogi relaks w dużej wannie, podczas oglądania ulubionego filmu, meczu czy po prostu porannych, wieczornych informacji. Jaka oszczędność czasu, a jednocześnie wygoda i relaks. 22 calowy płaski telewizor LCD można zamontować w dowolnym środowisku wodnym (spa, łazienka, basen, sauna). Oczywiście niezbędna w tym wypadku jest gwarancja producenta, że telewizor jest wodoodporny.

TV posiada dwa oddzielne chromowane głośniki zapewniające dobrą jakość dźwięku. Obraz jest wyświetlany w stosunku 16:9, a kontrast to 700:1. Ponadto do telewizora dostarczany jest wodoodporny pilot, a z tyłu TV znajdziemy port HDMI oraz audio, video.

Co najciekawsze, ten model LCD nie potrzebuje żadnych kabli, by połączyć się z dowolnym urządzeniem zewnętrznym (VCR, DVD) czy kablówką, anteną satelitarną. Wszystko to odbywa się bezprzewodowo, jedyne co trzeba zrobić, to włożyć wtyczkę SCART do urządzenia zewnętrznego, a telewizor już je wykryje i pobierze źródło obrazu automatycznie.

Cena 22 calowego wodoodpornego LCD to 899 funtów brytyjskich (około 4,500 złotych)… Zamówień można dokonać poprzez stronę producenta.

Zobacz również:

Dog-O-Matic – dla osób o mocnych nerwach

Kaskada kryształów

Mimosa Tirare oraz Cherry Blossom

Powiązane artykuły