Oficjalna zapowiedź LG GW620

Spis treści

Od kilku miesięcy krążyły w Internecie spekulacje dotyczące nowego telefonu LG Electronics. W końcu firma oficjalnie ogłosiła powstanie pierwszego w swojej ofercie modelu z systemem operacyjnym Android.

Nowy LG GW620 to model typu landscape slider. Posiada 3-calowy ekran dotykowy i wysuwaną klawiaturę QWERTY. Ułatwi ona obsługę telefonu dla osób chcących sprawnie poruszać się w Internecie. Jest to także dobra informacja dla miłośników serwisów społecznościowych – z pewnością ułatwi szybką komunikację użytkownikom.

System Android zapewni posiadaczom telefonu dostęp do serii usług Google oraz do wielu aplikacji, które rozszerzą zakres funkcji smartphona. Przyjazny design ma sprawić, że jego obsługa będzie łatwiejsza dla zwykłego użytkownika. Jak mówi dyrektor generalny LG  Electronics Mobile Communications Company, Android jest tylko jednym z wielu smartphonów, jakie firma chce wprowadzić na rynek w najbliższych latach. A celem LG jest sprostanie różnorodnym oczekiwaniom współczesnych klientów.

Smartphone GW620 pojawi się w europejskich sklepach w czwartym kwartale nadchodzącego roku.

Powiązane artykuły