Najdroższy na świecie pasek

Spis treści

Każdy z nas zna historię o królu Midasie, którego dotyk zamieniał wszystko w złoto. Dziś, czasy „złotego” władcy należą do zamierzchłej przeszłości, ale jego historia wciąż jest żywa.

Urodzony w Anglii, mieście tętniącym innowacją i kreatywnością, Stuart Hughes, światowej sławy projektant ekskluzywnych gadżetów, przez niektórych porównywany jest do mitycznego króla Frygii. Wszystko, czego dotknie zamienia się w złoto.

Nieważne czy będzie to telefon, zegarek czy pasek. Każdy przedmiot, który wyjdzie z rąk Stuarta Hughes’a stanie się unikatowym i luksusowym produktem, którego z pewnością nie powstydziłby się sam król Midas. Takie właściwości z połączeniu ze światową marką Gucci, ikoną wyrafinowanego stylu i elegancji, muszą dać oszałamiające efekty.

gucci diamond belt thumb 450x304 Najdroższy na świecie pasek

Najnowszym dziełem angielskiego jubilera jest diamentowy pasek firmy Gucci. Klamra, która znajduje się na najdroższym pasku na świecie, wykonana została z platyny. Podwójne G tworzące logo, jest ozdobione doskonałymi 30 karatowymi diamentami.

Jeśli wierzyć plotkom, to już znalazła się osoba, która zamierza stać się posiadaczem tego ekskluzywnego produktu. Za tę przyjemność zapłacić będzie trzeba 250 tys. dolarów.

Powiązane artykuły