Na pomoc meridianom !

Spis treści

danball 0 Na pomoc meridianom !

Spięte mięśnie dają się we znaki na wiele sposobów. Narzekamy na złe samopoczucie, choroby, rozdrażnienie czy chroniczne zmęczenie. W medycynie niekonwencjonalnej znane są sposoby kompleksowego rozwiązywania takich problemów. Kilka sesji masażu shiatsu ma podobnież przynosić efekty nie tylko fizyczne, ale i duchowe. Jednakże w codziennym pośpiechu trzeba radzić sobie inaczej. Zacznijmy jednak od podstaw.

Shiatsu to starożytna sztuka uzdrawiania dotykiem pochodząca z Japonii, oparta na prawach natury.
Polega ona na usunięciu blokad z niewidocznych kanałów, przez które przepływa energia wewnątrz ciała. Kanały te nazywamy meridianami. Pełna równowaga w przepływie energii zapewnia dobre samopoczucie i .
Masaż shiatsu polega na ucisku odpowiednich nerwów, które mają wpływ na elementy organizmu oraz ich choroby. Masaż opuszków palców działa zbawiennie na problemy z bezsennością, bólami głowy oraz rozdrażnienie.
Według starej, chińskiej anegdoty wiele lat temu, pewien waleczny wojownik został ugodzony na polu bitwy kamieniem w duży palec u nogi i … przestała go boleć głowa.

 

DanBall to produkt firmy Ekbo jest przełomowym urządzeniem w dziedzinie masażu. To nietypowe urządzenie zostało zaprojektowane do użytku w niemal każdym miejscu. Dzięki niewielkim rozmiarom DanBall możemy używać w domu, bądź zabrać ze sobą do pracy lub na uczelnię. Z całą pewnością wszędzie wzbudzi wzmożone zainteresowanie.
DanBall służy do masażu shiatsu końcówek palców. Wystarczy umiejscowić je w odpowiednich otworach w obudowie, a elektroniczny masażysta wykona całą resztę w zaledwie minutę.
Dodatkowe atuty urządzenia to naświetlanie paznokci promieniami podczerwieni, co powoduje ich bardziej energiczny wzrost oraz emitowana podczas masażu muzyka i iluminacje diod LED.

 

DanBall został wykonany z włókien węglowych. Dostępne są wersje przezroczyste, oraz w kolorach purpurowym i szarym. Jedno ładowanie akumulatora pozwala na 50 minut masażu.
Urządzenie wyceniono na około 1600 Euro.

Powiązane artykuły