Modne rowery od Ralpha Laurena

Spis treści

Dbamy o modny i elegancki wygląd w pracy, chcemy zachwycać atrakcyjną prezencją na przyjęciach i spotkaniach towarzyskich. Dlaczego mielibyśmy rezygnować z bycia trendy w wolnym czasie podczas wycieczek rowerowych? Jak się okazuje – sport również może być modny.

rlx affinity 01 pinp e1284121563946 Modne rowery od Ralpha Laurena

Obok powszechnie znanych nam modeli górali kilka sezonów temu pojawiły się holenderki z koszykami przy kierownicy. Branża rowerowa właśnie wzbogaciła się o kolejne interesujące modele sygnowane przez samego amerykańskiego projektanta – Ralpha Laurena.

Owocem współpracy artysty z firmą Affinity jest limitowana kolekcja ów pod nazwą „Affinity Lo Pro and Kissena Ralph Lauren RLX”. Na stronie internetowej marki pojawiły się pierwsze zdjęcia luksusowych bicykli. Zaprezentowane dotychczas dwa modele z ekskluzywnej edycji prezentują się efektownie. Na pierwszy rzut oka widać połączenie nowoczesności z tradycją. To, co również przykuwa naszą uwagę to intensywny akcent kolorystyczny oraz intrygujące rozwiązanie z wykorzystaniem pasków przy pedałach u.

Cena modeli ów projektu Ralpha Laurena jeszcze nie jest znana. Nietrudno się domyśleć, że będzie wysoka.

Źródło, zdjęcia: affinitycycles.com

Powiązane artykuły