Media Chef – cyfrowa książka kucharska

Spis treści

Belling jest jedną z największych firm na światowym rynku sprzętu kuchennego. Tym razem do rąk dostaniemy coś innego niż tradycyjny piekarnik. Mowa o interaktywnej książce kucharskiej Media Chef.

Nowe urządzenie firmy Belling stanie się zbawienne dla osób nie radzących sobie najlepiej w kuchni. Pozwoli ono nauczyć się dobrze i smacznie gotować bez potrzeby wertowania tradycyjnych książek kucharskich.

Media Chef posiada 8-calowy ekran, na którym będziemy mogli oglądać pokazy gotowania przygotowane przez Briana Turnera – sławnego angielskiego szefa kuchni. Jest to 48 filmów instruktarzowych. Dzięki dołączonemu pilotowi w każdej chwili możemy zatrzymać, czy przewinąć obraz, aby spokojnie wykonać poszczególne czynności.

Po skończonym gotowaniu nie trzeba odkładać tej cudownej „książki” na półkę. Może służyć jako cyfrowa ramka na zdjęcia oraz kalendarz.

Cyfrowa ksiązka Media Chef posłuży zarówno doświadczonym kucharzom, jak i osobom początkującym, które szukają przepisu na kulinarne arcydzieło. Przewidywana cena urządzenia to $271, niestety data pojawienia się na rynku nie jest jeszcze znana.

Powiązane artykuły