Maptor dla zagubionych

Spis treści

Zagubieni” prawdopodobnie natychmiast zdołaliby określić swoje położenie, gdyby choć jeden z uczestników okazał się tak zapobiegliwy i zabrał ze sobą kolejny wynalazek skazany na sukces – Maptor. Jest to kombinacja klasycznej mapy i projektora, który pozwala na wyświetlenie mapy niemal na każdej powierzchni: na dłoni, ścianie czy posadzce. Niewielkie rozmiary urządzenia pozwalają na przechowanie go nawet w kieszonce spodni. Maptor posiada zainstalowany system GPS, który znacznie ułatwia precyzyjną lokalizację. Nie musisz śledzić uważnie każdej ulicy, ponieważ czerwona strzałka wskaże, gdzie się aktualnie znajdujesz.

Maptor posiada łatwy w obsłudze panel dotykowy z funkcją zoom oraz opcją powiększania i zmniejszania wielkości wyświetlanego obrazu. Wygodna w użyciu okaże się również funkcja Bluetooth, za pomocą której będziemy mogli w wygodny sposób przesłać mapy. Tuż ponad obiektywem znajdziemy włącznik oraz kilka niewielkich wlotów powierza. Otwory mają za zadanie schładzać nagrzewającą się obudowę.

Maptor to sprzęt wykonany z biodegradowlanego plastiku, który ulega rozkładowi na nieszkodliwe dla środowiska związki. Poza ekologicznym charakterem, materiał niczym nie ustępuje tradycyjnym plastikom zachowując podobne właściwości.

YouTube Preview Image

Powiązane artykuły