Luksusowe walizki Henk

Spis treści

Uwielbiasz , ale pakowanie, rozpakowywanie i przemieszczanie się z walizką to dla Ciebie udręka? Wybierz nowoczesną, praktyczną i bardzo luksusową walizkę Henk, która zapewni najwyższy komfort i wygodę użytkowania.

henk cs 2 Luksusowe walizki Henk

Walizka Henk ma ciekawą historię powstania. Pewien holenderski biznesmen o imieniu Henk niezadowolony z ciężkich i niewygodnych walizek postanowił stworzyć własną – mocną, łatwą do sterowania walizkę dla elit. Zatrudnił grupę doświadczonych projektantów i inżynierów, aby skonstruować tę najnowocześniejszą walizkę spełniającą oczekiwania i potrzeby ludzi biznesu, dla których liczy się styl, wygoda, luksus i wydajność. Idealna walizka miała być bardzo mocna i wytrzymała, a przy tym lekka, wygodna, funkcjonalna i ładna. Prace trwały 10 lat.

Walizki Henk są cenione za przewagę technologiczną nad innymi, oryginalność, ponadczasowe piękno i nowoczesny . Do ich produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej klasy, a każda z nich wykonywana jest ręcznie. Walizki Henk są bardzo lekkie i łatwo nimi manewrować dzięki dużym kółkom. Drzwiczki z obu stron walizki pozwalają na łatwe rozpakowywanie. Teleskopowa rączka sprawia, że łatwo nią sterować.

henk cs 3 Luksusowe walizki Henk

W ofercie Henk znajdują się dwa modele walizek: Travelfriend i Attache Case. Klienci mogą samodzielnie wybrać kolor i materiał swojej walizki. Jej koszt to 20 000 dolarów. Więcej informacji na stronie: http://www.henk.com/

Powiązane artykuły