Limitowana edycja smoczków Elodie Details – Luksus pełną gębą

Limitowana edycja smoczków Elodie Details - Luksus pełną gębą

Spis treści

O tym, że dzieci oznaczają ogromne wydatki, wiedzą chyba wszyscy rodzice. Maluchy dają jednak tak wiele radości z życia, że nie sposób odmówić im przyjemności. Rozpieszczane przez dziadków wnuczęta potrafią podwyższyć poprzeczkę, jeśli rodzice chcą zaimponować coraz to wymyślniejszymi gadżetami. Najnowszy produkt Elodie Details może stać się podarunkiem, który trudno „przebić”.

W luksusach można rozpływać się już od najmłodszych lat. Jeśli precjoza w stylu kolczyków, bądź bransoletek nie pasują kilkumiesięcznemu brzdącowi, można pokusić się o „ulepszoną” wersję przedmiotów codziennego użytku. W tym właśnie celu szwedzkie Elodie Details wydało serię dziecięcych smoczków, których obudowa pokryta jest złotem lub srebrem. Jedyne co pozostało w tradycyjnym stylu, to silikonowy ssak. Prezent bez odpowiedniego opakowania może stracić na atrakcyjności, ale Skandynawowie zadbali i o to. Smoczki dostępne są w stylowych, metalowych szkatułkach.

Produkty spełniają wszelkie niezbędne do wprowadzenia na rynek standardy bezpieczeństwa. Można je stosować już od trzeciego miesiąca życia. No cóż, do luksusów trzeba przyzwyczajać już od maleńkości.
Tylko czy maluchy tak wcześnie docenią tenże gadżet???

Dla tradycjonalistów  Elodie Details przewidziało mniej rzucające się w oczy smoczki w kolorach czarnym oraz białym. Niezależnie od materiałów jakość wykonania jest ponadprzeciętna.

Powiązane artykuły