LG Chocolate BL40

Spis treści

W ostatnim tygodniu koncern LG przedstawił nowszą wersję dobrze już znanego telefonu Chocolate. Model BL40 to innowacyjna pod względem wyświetlacza komórka. Posiada ona aż 4-calowy, szerokokątny ekran, który został dodatkowo zabezpieczony przez specjalne szkło odporne na zarysowania.

Takiej szerokości ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 800×345 i proporcjach 21:9 pozwala komfortowo oglądać filmy i przeglądać strony internetowe. Co ciekawe, można podzielić ekran i korzystać z dwóch różnych okien. BL40 obsługuje się wyłącznie przy użyciu dotykowego wyświetlacza (wirtualna klawiatura QWERTY).

Telefon posiada wbudowany aparat cyfrowy 5Mpix z optyką Schneider-Kreuznach oraz lampą flesz. Pamięć wewnętrzna to 335 MB. Podłączyć się do globalnej wioski będzie można za pomocą HDSPA 7,2Mbps lub Wi-Fi, a położenie wskaże A-GPS. Cena nowego modelu nie jest jeszcze znana. Do sieci już trafiły pierwsze spoty reklamowe BL40. Producent zapowiada wprowadzenie komórki w 54 krajach jednocześnie.

YouTube Preview Image

[edit]: Właśnie dotarły najświeższe informacje od producenta na temat Chocolate BL40. Model tej komórki będzie wyposażony w transmitter FM – przydatne urządzenie, którego właściwości doceniane są nie tylko przez kierowców. Transmitter umożliwia przekazywanie dowolnej muzyki na ustalonych przez użytkownika falach. Te fale można następnie odbierać np. przez samochodowe radio.

Powiązane artykuły