LCD – Luxury Crystal Design

Spis treści

yalos 1 LCD Luxury Crystal Design

Zakup telewizora wiąże się z przestudiowaniem dziesiątek stron internetowych, rozważeniu wszystkich “za” i “przeciw”, ustaleniu funduszy, przeczytaniu setek opinii, poleganiu na najczęściej mglistej znajomości tematu sprzedawcy w markecie, lub po prostu kupieniu “tego co ma sąsiad, bo on zachwala”. Nie ma złotego środka na kupienie rewelacyjnego telewizora za 1000 pln. Jednakże jeśli ma się do dyspozycji skarbiec bez dna, wszystkie problemy rozwiązują się same.

Ciekłe kryształy wewnątrz, a prawdziwe diamenty na zewnątrz. Hartowane szkło tworzące obudowę wysadzane jest 155 diamentami – 0.10, 0.15 oraz 0.32 karata. Oczywiście nie zabrakło elementów pozłoconych. Efektowna stopa utrzymująca odbiornik została również wykonana z hartowanego szkła. Przecudnej urody wzór zaprezentowany na tyle obudowy może niestety nie być podziwiany tak często jak na to zasługuje, jeśli zamiast wspomnianej stopy właściciel powiesi go na ścianie.

yalos 2 LCD Luxury Crystal Design

Przekątna obrazu w największym modelu ma 46″. Telewizor wyposażono we wszystkie możliwe nowinki techniczne (Full HD, tuner cyfrowy, etc.). Ceny rozpoczynaja się od $130.000, a chętnych, zwłaszcza z USA i okolic Arabii Saudyjskiej, nie brakuje. Firma Yalos wydała również nieco tańszą wersję – Ruby Rain. Zamiast diamentów wmontowano rubiny, a kolorystykę obudowy zmieniono z czarnej na białą.

Producent opisuje swoje “dzieła” mianem prowokujących, zadziwiających i fascynujących. Wszystko po to, aby stworzyć produkty na miarę ikon, jedynych w swoim rodzaju.

 

Powiązane artykuły