Kryształy Swarovskiego w Olympus EP-1

Spis treści

Jak się okazuje błysk z aparatu fotograficznego niekoniecznie musi mieć swe źródło w lampie. Najnowsza produkt firmy Olympus, która współpracowała z luksusową, znaną na całym świecie marką , będzie olśniewał swoim wyglądem.

Stylistyka lat sześćdziesiątych, w której utrzymany był aparat Olympus Pen E-P1 ustąpiła miejsca szlifowanym kryształom. Wtapianie kamienie zmieniają styl retro w luksusowy i przykuwający uwagę.

Aparat cyfrowy Olympus E-P1 zbudowano na bazie czujnika High Speed Live MOS, matryca posiada rozdzielczość 12.3 MP, a za przetwarzanie obrazu odpowiada procesor TruePic V. Jeśli chodzi zaś o kwestię nagrywania do dyspozycji mamy HD Stereo, w którym możliwe jest także wykorzystywanie filtrów artystycznych. Model posiada wbudowany system stabilizacji obrazu.

Zbliżają się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia, warto więc już teraz pomyśleć nad prezentami. Jeśli w gronie rodziny i przyjaciół mamy pasjonata fotografii i luksusu, aparat cyfrowy Olympus E-P1 z kryształami Swarovskiego z pewnością będzie idealnym podarunkiem. Wszyscy ci, którzy kryształowym aparatem chcą sprawić swoim najbliższym przyjemność powinni przygotować sumę 1,999 £.

Powiązane artykuły