Kolorowe słuchawki na wiosnę

Spis treści

to dla milionów coś więcej niż powietrze, więcej niż dwie minuty bez niej nie wytrzymują. Ten znaleziony w czeluściach Internetu aforyzm niech będzie wstępem do przedstawienia najnowszej propozycji dla miłośników muzyki, którzy nie rozstają się z nią na dłużej niż wspomniane dwie minuty i jednocześnie lubią kolorowe erskie gadżety.

Sklep UrbanFlavours.pl przygotował dla fanów muzyki i dobrego stylu specjalną kolekcję kolorowych słuchawek. Doskonale wpisują się one w panującą tej wiosny modę na kolory. Im więcej, tym lepiej. Wszystkie połączenia dozwolone, najważniejsze jest samopoczucie i zabawa kolorami. Do takiej zabawy zapraszają twórcy kolekcji słuchawek. Co najważniejsze dla wielbicieli muzyki, słuchawki nie tylko świetnie wyglądają, ale także gwarantują najwyższą jakość odtwarzanych dźwięków. Na stronach sklepu UrbanFlavours.pl można znaleźć kilka serii i modeli kolorowych słuchawek.

Seria Urbanears, to seria słuchawek dousznych.

Model Plattan, słuchawki, które dzięki anatomicznej konstrukcji gwarantują najwyższą jakość dźwięku. Jednocześnie zaprojektowane zostały w sposób funkcjonalny pozwalający na złożenie ich do wielkości pięści. Model Tanto, dla tych którzy mobilność cenią na równi z jakością dźwięku i dobrym wyglądem oczywiście. Model Medis z technologią EarClick łączącą słuchawki kanałowe i nauszne, czyli zapewniające wysoką jakość dźwięku i wygodę noszenia. clipboard011 Kolorowe słuchawki na wiosnę

Słuchawki Coloud to słuchawki nauszne z ręcznie wykonanymi przetwornikami o paśmie przenoszenia 20 Hz – 20 kHz. Słuchawki są wygodne w noszeniu, co zapewnia konstrukcja pozwalająca dopasować ich wielkość do głowy użytkownika. Te słuchawki zdobione są przeróżnymi wzorami, m. in z Hello Kitty czy gwiazdkami prosto z amerykańskiej flagi.

original coloud flag series brazil 04090200 3 1042 1024x768 Kolorowe słuchawki na wiosnę

Słuchawki Zumreed to ukłon w stronę retro. Kształt gwarantuje doskonałą jakość dźwięku, a o wygodę noszenia zadba regulowany i wyściełany miękkim materiałem pałąk.

zumreed square 1 Kolorowe słuchawki na wiosnę

Słuchawki Retro Round kuliste słuchawki w mocnych kolorach, to nie tylko gwarancja przeżyć dzięki jakości muzyki, ale także element stroju.

zumreed 4342 Kolorowe słuchawki na wiosnę

Jak to dobrze, że miłośnicy muzyki już nie muszą wybierać pomiędzy jakością dźwięku a modą. A noszenie słuchawek już nigdy nie będzie passe.

Ceny słuchawek wahają się od 159 do 239 złotych, a znaleźć je można w sklepie internetowym UrbanFlavours.pl.

Powiązane artykuły