Kobiecy telefon Samsung Diva

Spis treści

Elegancki, modny, rzucający się w oczy – taki jest nowy telefon komórkowy Samsung Diva S7070. Perłowo-biała komórka to nietuzinkowy gadżet, którego będą Ci zazdrościć koleżanki!

Model S7070 to pierwszy telefon z najnowszej kolekcji Samsung Diva Collection 2010. Nową serię stworzono z myślą o nowoczesnych kobietach, które kochają modę i piękne przedmioty. Twarzą Diva Collection została słynna estońska modelka, Carmen Kass.

Najciekawszym elementem nowego Samsunga jest wytłaczana obudowa, w niespotykanym kolorze perłowej bieli. Telefon kryje też w sobie funkcje odpowiadające potrzebom współczesnych kobiet. Duży, dotykowy wyświetlacz 2,8” sprawia, że obsługa jest niezwykle prosta i wygodna. Aparat fotograficzny 3,2 Mpix z detekcją uśmiechu oraz funkcją nagrywania wideo, pozwolą uwiecznić radosne momenty, do których można powrócić w każdej chwili. Każda posiadaczka S7070 z chęci wykorzysta przydatną podczas zakupów funkcję „Lista życzeń”, a w wolnym czasie posłucha ulubionej muzyki dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi.

Samsung Diva S7070 przystosowano do łatwego i szybkiego kontaktu ze znajomymi przez Internet. Funkcja Pop-up SNS informuje o zmianach w profilach przyjaciół na portalach społecznościowych, typu Facebook czy MySpace. Wielofunkcyjny komunikator zapamiętuje natomiast adresy wszystkich kont w jednej aplikacji, dzięki czemu numery i nicki znajomych są zawsze pod ręką.

samsung diva s7070 s5150 carmen kass 2 Kobiecy telefon Samsung Diva

Trzeba przyznać, że Samsunga Diva prezentuje się niezwykle ciekawie i z pewnością szybko zyska swoje wierne fanki. Sugerowana cena detaliczna modelu S7070 to 699 złotych.

Powiązane artykuły