Kobieca kosmetyczka: podświetlane lustro

Spis treści

Kobieta dbająca o wygląd wie, że właściwe oświetlenie podczas wykonywania make-upu to podstawa. Najlepiej malować się w świetle dziennym, jednak nie zawsze jest to możliwe.

Podświetlane lusterka mają swoich zwolenników i przeciwników. Dla jednej grupy pań są po prostu przydatne, dla innych stanowią absolutny niezbędnik kobiecych akcesoriów kosmetycznych. Tego typu lustra z pewnością okażą się pomocne w wykonaniu makijażu, który będzie dobrze wyglądał w świetle tzw. biurowym.

W Polsce do najpopularniejszych modeli należą lustra firmy Revlon i BaByliss. Podświetlane lusterko Lightup Mirror Ulta w cenie około 90 złotych oferuje 4 rodzaje podświetlenia: symulację światła dziennego, wieczorowego, biurowego oraz oświetlenia domu. Składa się z trzech luster różnej wielkości.

mirror35 Kobieca kosmetyczka: podświetlane lustro

Natomiast Tabletop Makeup Mirror, którego koszt zakupu wynosi około 390 złotych, gwarantuje imitację światła dziennego. Dzięki połączeniu funkcji ściemniania, widma światła dziennego, żarówek fluorescencyjnych produkt symuluje naturalne światło. Jakość optyczna lustra daje obraz bez zniekształceń. Uniwersalny kształt lustra sprawia, że pasuje do każdego wnętrza! Wymienione produkty można nabyć za pośrednictwem tych stron internetowych – Lightup Mirror Ulta, Tabletop Makeup Mirror.

Kolejną zaletą podświetlanych luster jest duże powiększenie oraz możliwość dobrego odwzorowania rzeczywistego obrazu twarzy. Lustra wyróżniają się także funkcjonalnością i poręcznością – ich rozmiary wahają się od 10 do 20 centymetrów. Można spotkać modele zasilanie przez baterie, dzięki czemu możemy je zabrać w dowolne miejsce bez obaw o dostęp do elektryczności.

W zależności od zaawansowania modelu i marki koszt zakupu podświetlanych luster mieści się w granicach od 50 do 300 złotych.

Źródła: revlon.com, babyliss.pl

Powiązane artykuły