ID Mouse – tytanowe rękodzieło

Spis treści

Dla wszystkich, którzy lubią otaczać się luksusowymi przedmiotami, każdy, nawet najmniejszy gadżet musi być wyjątkowy i elegancki. Mysz ID Mouse to najnowsza propozycja Intelligent . Holenderski producent zadbał nie tylko o zadawalające osiągnięcia techniczne, ale i o nowoczesny .

titanium mouse 05 oh15u 176212 ID Mouse   tytanowe rękodzieło

Urządzenie zaprojektowane jest zgodnie z zasadami ergonomii użytkowania. Nowoczesna mysz, posiadająca optyczny sensor, trzy przyciski i neodymowa rolkę, komunikować się będzie z komputerem bezprzewodowo. ID Mouse zasilana jest dwoma bateriami typu AAA. Przeznaczone zarówno dla lewo-, jak i praworęcznych urządzenie współpracuje z systemami Windows XP/Vista/7 oraz MAC OS X 10.3.5 i późniejszymi.

Mysz wykonana została z najwyższej jakości materiałów: z syntetycznej żywicy i stopu tytanu pierwszej klasy. Tytanowe rękodzieło dostępne będzie w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej.

titanium mouse 02 r2l51 176212 ID Mouse   tytanowe rękodzieło titanium mouse 06 yhsai 176212 ID Mouse   tytanowe rękodzieło

Pozostaje pytanie gdzie tkwi haczyk? Bo takowy oczywiście jest. Producent ID Mouse za swoje dzieło życzy sobie aż 800 euro. ID Mouse została zaprezentowana podczas imprezy Dutch Week 2009. Kolejna okazja, by ją zobaczyć już w grudniu, podczas Millionaire fair Amsterdam 2009.

Powiązane artykuły