Humidor na cygara od Petrof

Spis treści

Amatorzy cygar doskonale wiedzą, co sprawia, że utrzymują swoje idealne właściwości smakowe. Humidor, bo taką nosi nazwę to urządzenie, było już przez nas szczegółowo opisywane. Ostatnio uświadamialiśmy jak bardzo istotne jest dobranie odpowiedniej jakości humidora, by osiągnąć najlepszy efekt oraz jakie parametry powinien on mieć, by utrzymać w ciągłej gotowości i idealnej kondycji.

Dzisiaj mamy zaszczyt przedstawić jedne z najlepszych humidorów od Petrof. Ten model zwraca na siebie uwagę poprzez naprawdę seksowny . Oszklony środek daje do zrozumienia, że mamy do czynienia nie tylko z urządzeniem praktycznym, ale i pięknym. Drewniane boki są pokryte wysokiej jakości lakierami poliuretanowymi o różnych stopniach połysku. Można również wybrać wersję matową. Lakier ten chroni drewniane elementy przed negatywnymi skutkami wilgoci.

Humidory od Petrof wyposażone są w wilgotnościomierz i nawilżacz, a drzwiczki są zamykane przy użyciu elastycznych pierścieni do uszczelniania. To wszystko zapewnia stabilny mikroklimat dla cygar. Zanim włożymy tytoń do środka należy pamiętać o uprzednim uruchomieniu humidora na około 12 godzin, by mógł on osiągnąć odpowiednią wilgotność powietrza. Humidor od Petrof pomieści 20 – 30 cygar (zależnie od ich wielkości). Jest to iście luksusowy przedmiot.

Cena nie została ujawniona. Więcej na stronie www.

Zobacz również:

Mehrzeller’s Inhalt

Luksusowy przystanek na miare XXI wieku

Auchentoshan 1965

Powiązane artykuły