Gratka dla fanów Elvisa

Gratka dla fanów Elvisa

Spis treści

Obecnie Elvis Presley kojarzy się raczej z mało wyszukanym gustem. Jego ubrania oraz fryzury podobają się głównie tym, którzy ciągle wierzą, iż Król Rock’n’rolla żyje. Mimo to, należy wspomnieć, że przed wyjazdem do Las Vegas, posiadał on całkiem wyrafinowany zmysł estetyczny. Zanim zaczął stroić się w błyszczące, cekinowe ubrania, Elvis był wielbicielem brytyjskich, luksusowych produktów. W jego kolekcji znajdowały się m. in. samochody Rolls-Royce oraz zapalniczki od londyńskiej marki Alfred Dunhil.

Właśnie ta firma wypuszcza na rynek serię zapalniczek, które są identyczne jak te, które posiadał piosenkarz. Jest to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów Presleya. W sprzedaży znajduje się jedynie 50 sztuk. Każda wykonana została z 18-karatowego złota i kosztuje bagatela 18 000 dolarów.

Zapalniczki Dunhil już od wielu lat są bardzo cenionymi produktami. Charakteryzują się stylowym wyglądem oraz trwałością. Firma wyprodukowała swój pierwszy model – Unique – w lata 90-tych XIX w. Elvis Presley używał Rollalite, który oddano do sprzedaży w latach 50-tych minionego stulecia. Innymi posiadaczami tego modelu byli Pablo Picasso, Noel Howard, Coco Chanel, a także Frank Sinatra.

Więcej na: http://www.dunhill.com/

Powiązane artykuły