Głośniki Granada

Spis treści

Nowe głośniki Granada będą czymś czego w życiu nie widziałeś, a raczej nie słyszałeś. W odróżnieniu od wielu producentów proponujących tradycyjny kształt, te na pewno przykują twoją uwagę.

Granada reprezentuje najwyższą jakość designu. Głośniki wykonane są z 3-calowej grubej płyty ze sklejki z fińskiej brzozy, dzięki czemu głos nie będzie ginął, jak w przypadku użycia płyt pilśniowych. Głośnik eliptyczny może naturalnie „oddychać” i zaprezentować swoje nieskazitelne brzmienie.

Do produkcji głośników użyto najlepszych komponentów, między innymi od firmy Feastrex, która stosuje membrany z papieru washi, wykończenia z jagnięcej skóry i całą gamę bardzo mocnych elektromagnesów.

Dla osiągnięcia efektu głębokiego basu użyto głośników niskotonowych o dużej mocy. Otwarta obudowa ma na celu zapewnić najlepszą możliwą jakość dźwięku. Mimo swojej masywności, bryła wygląda nowocześnie i estetycznie.

Głośniki Granada to kombinacja tradycyjnego, profesjonalnego warsztatu i najnowszych technologii. Wybierając te, a nie inne, dostaniesz czystość i precyzyjność dźwięku połączoną z niewyobrażalną siłą, która nie pozwoli ci się oderwać od słuchania.

Cena jest odpowiednia do wszystkich zalet, które posiadają głośniki. Będzie to $59,500 a nawet $155,000 w zależności od ostatecznej konfiguracji.

Powiązane artykuły