Giorgio Armani Samsung Galaxy S

Spis treści

Elegancki design, potęga technologii i luksus – to wszystko znajdziecie w nowym smartfonie. Ekskluzywny model to kolejny owoc współpracy marki Samsung i domu mody Giorgio Armani.

giorgio armani galaxy s 2 Giorgio Armani Samsung Galaxy S

Po zeszłorocznym smartfonie duetu Samsung i Armani, przyszedł czas na kolejny gadżet. Giorgio Armani Samsung Galaxy S z pewnością zadowoli miłośników najnowszych technologii, a jego wyjątkowy wygląd sprawi, że używanie go stanie się przyjemnością.

Design telefonu Giorgio Armani Samsung GALAXY S stanowi kwintesencję wyrafinowanego stylu charakteryzującego wszystkie projekty światowej sławy projektanta. By wyróżnić urządzenie na tle innych produktów, tylną część obudowy wykonano z metalu oraz ozdobiono wzorem projektu Armaniego. .

giorgio armani galaxy s 1 Giorgio Armani Samsung Galaxy S

Giorgio Armani Samsung GALAXY S wyposażono w szeroką gamę inteligentnych funkcji. Social Hub to bardzo wygodna aplikacja integrująca w jednym miejscu wszystkie kontakty oraz wiadomości, które trafiają na telefon za pośrednictwem portali społecznościowych, komunikatorów oraz e-maile, SMSy i MMSy. Najwyższą jakość obrazu zapewnia imponujący ekran dotykowy Super AMOLED. Dodatkowej elegancji dodaje mu interfejs zaprojektowany przez Giorgio Armaniego. Każdy użytkownik ekskluzywnej wersji Galaxy S może wybierać spośród specjalnie stworzonej gamy dzwonków, czcionek i grafik.

W grudniu nowy smartfon trafił do butików Giorgio Armani i głównych salonów z telefonami komórkowymi we Włoszech. W 2011 roku będzie się pojawiać również w innych państwach.

Zachęcamy do obejrzenia filmu promocyjnego:

YouTube Preview Image

Źródło, zdjęcia: materiały prasowe

Powiązane artykuły