Futurystyczne M-087R od Muse

Spis treści

Złote lata radia minęły, a muzyki słuchamy z coraz to nowszych wersji przenośnych odtwarzaczy multimedialnych lub przez telefony komórkowe. Serwisów informacyjnych wysłuchujemy za pośrednictwem rozgłośni internetowych. Na przekór tym tendencjom Muse, francuska firma audio-video, prezentuje M-087R – stylowy i futurystyczny model.

Projekt tego dwuzakresowego, przenośnego radia to połączenie prostoty i minimalizmu w obudowie oraz bogactwa jeśli chodzi o funkcje, ukryte wewnątrz urządzenia. Zostało ono wykonane z wysokiej jakości elementów, co gwarantuje trwałość i niezawodność użytkowania.

Z przodu znajduje się duży, cyfrowy wyświetlacz LCD, który pokazuje informacje o odtwarzanych utworach. Ekran otaczają dwa trzycalowe głośniki o mocy 850 mW. Funkcjami radia sterujemy za pomocą kilku przycisków, które rozmieszczone są w dolnej części frontowego panelu. Na wierzchu radioodbiornika znajduje się poręczny uchwyt oraz wysuwana antena wzmacniająca sygnał.

Model M-087R zapamiętuje dwadzieścia częstotliwości radiowych, posiada gniazdo słuchawkowe, a także slot aux in, umożliwiający podłączenie odtwarzacza mp3. Urządzenie ma wbudowany alarm oraz tuner PLL. Jest to model o niewielkich gabarytach, jego wymiary to: 153 mm x 71 mm x 273 mm.

Propozycja firmy Muse jest odpowiednia dla osób, które cenią funkcjonalny minimalizm. Designerski wygląd modelu M-087R powoduje, że pasuje on zarówno do przestrzeni biurowej, jak i do domowego zakątka. Cena urządzenia – 129 złotych.

Źródło: tech.wp.pl; audio.com.pl

Powiązane artykuły