Futurystyczna krawcowa

Spis treści

 

Krawcowa w rodzinie to istny skarb. Wystarczy jedna wizyta, a zbyt długa spódnica przemienia się w modny ciuch, a wszyty suwak ratuje leżące od roku w kącie szafy spodnie. Jeśli jednak nikt ze znajomych nie posiadł umiejętności obsługiwania maszyny do szycia, rozwiązanie może przynieść najnowszy produkt marki Brother. Quattro 6000D jest wysoce zaawansowanym urządzeniem przeznaczonym zarówno dla profesjonalistów, jak i dla zupełnych nowicjuszy.

 

Do dyspozycji mamy m.in. niemal 50 cali kwadratowych powierzchni przeznaczonej do pracy, panel LCD, 3 porty USB oraz mnóstwo funkcji wspomagających np. automatyczne wykrywanie brzegów i końca materiału.
Wyświetlacz LCD wysokiej rozdzielczości marki Sharp pozwala niezwykle dokładnie kontrolować proces szycia, bez potrzeby wpatrywania się w igłę i materiał. Dzięki technologii Innoveye, oraz funkcji Up-Close Viewer panel LCD pokazuje w czasie rzeczywistym powiększony obraz z miniaturowej kamery, umieszczonej w okolicy igły. Zapewnia to niebywałą dokładność pracy i odpoczynek dla zazwyczaj mocno skupionych w jeden punkt oczu.

 

Dzięki wbudowanym w pamięć tutorialom, każdy rozpoczynający przygodę z maszyną do szycia może doskonalić swoje nowo nabyte umiejętności. Panel LCD krok po kroku zaprezentuje tajniki sprawnego posługiwania się Quattro 6000D. Nauka szycia nigdy nie była tak prosta.

 

Istnym cudem są funkcje ułatwiające sprawne haftowanie. Maszyna posiada 600 zaprogramowanych kształtów, które pozwolą na dodanie charakteru i stylu dotąd „nijakim” tkaninom. Począwszy od klasycznych motywów czy symboli pisma Kanji, po skomplikowane malowidła oraz kształty postaci z filmów Disney i Pixar. Wystarczy wybrać wzór, ustalić miejsce na tkaninie, a całą resztę zrobi Quattro 6000D.

YouTube Preview Image

Quattro 6000D pojawi się w sklepach już niebawem. Sugerowana cena to $9000.
Dziwi jedynie, że za taką sumę maszyna sama nie zajmuje się produkcją jedwabiu.

Powiązane artykuły