Futerał na notebooka od LV

Spis treści

Wszyscy miłośnicy stylowych przedmiotów i oryginalnych dodatków będą zachwyceni najnowszą propozycją przygotowaną przez Louis Vuitton. Futerał na notebooka ozdobiony najsłynniejszym wzorem na świecie może być Twój!

Nowe etui ozdobiono wzorem Damier Canvas, a nie tak jak dotychczas klasycznym monogramem Louis Vuitton. Futerały dostępne są w dwóch rozmiarach: na laptopy 13-calowe i 15-calowe. Praktyczny i elegancki pokrowiec wykonano z materiałów najwyższej jakości. Podszewka z mikrofibry i piankowa przegródka na komputer z pewnością skutecznie ochroni Twojego laptopa przez niebezpieczeństwami i niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Wewnątrz każdego pokrowca umieszczono znak domu mody Louis Vuitton – symbol najwyższej klasy i stylu. To piękne etui spodoba się wszystkim wielbicielom mody i niebanalnych przedmiotów. Pokrowiec na notebooka 13” kosztuje 670 dolarów, a na 15” – 715 dolarów.

Więcej informacji na temat produktów ze słynnym monogramem znajdziecie na oficjalnej stronie Louis Vuitton: http://www.louisvuitton.com/. Do dyspozycji jest tam sklep internetowy, w którym możecie kupić artykuły z najnowszej kolekcji.

Powiązane artykuły