Fińskie złoto

Spis treści

nokia Fińskie złoto

Wszystko zaczęło się od natury. Takie wytłumaczenie w przypadku firmy z Finlandii jest całkowicie na miejscu. Nokia, jeden z potentatów komórkowych na rynku, firma znana z ciekawych rozwiązań, postanowiła wypuścić na rynek następcę 8800 Carbon Arte.

Nokia 8800 Gold Arte to następca godny swego poprzednika. Do wykończenia użyto 18-karatowego złota i delikatnej, białej skóry. Gold Arte ma specyfikacje podobne do 8800 Carbon. Użyto w nim rewolucyjnej technologii OLED, 4 GB pamięci wewnętrznej, działania trójzakresowego w sieciach GSM 1800/1900 i EGSM 900, 3G. Wraz z nadejściem premiery Gold Arte poznamy resztę udogodnień, które wyróżnią ten model Nokii spośród innych luksusowych telefonów.

Dziś rynek jest zalewany różnymi modelami komórek zawierającymi nowoczesne technologie lub wyróżniające się oryginalną estetyką. Jedynie od doskonałej reklamy i woli konsumentów zależy czy dany projekt się sprzeda. Nokia, w odróżnieniu od telefonów projektowanych np. dla domów mody, to przede wszystkim gwarancja jakości. Oszczędne lecz eleganckie wzornictwo jest cechą, która dopełnia produkty tej firmy. Może 8800 Gold Arte nie będzie numerem jeden wśród luksusowych telefonów, ale z pewnością zajmie odpowiednie miejsce wśród produktów z górnej pułki.

nokia2 163x250 Fińskie złoto

Powiązane artykuły