Lady Classica Ferrari wśród piór

Spis treści

Szukasz idealnego prezentu dla kobiety sukcesu? Nie znajdziesz nic lepszego od luksusowego a jednocześnie romantycznego podarunku, jakim jest pióro Lady Classica. Unikalne pióro dla delikatnej, kobiecej dłoni oferuje Ferrari de Varese.

Ten wykonany ze standardowego srebra Lady Classica dostępny jest w dwóch różnych stylach. Jeden z nich posiada wygrawerowany wzór Godrona, drugi zaś emanuje subtelną, gładką, jednolitą teksturą. Oba łączy finezyjne zakończenie kamieniami ozdobnymi: koralem w szlachetnej czerwieni, błękitnym turkusem lub perłą. Dzięki starannemu wykończeniu rodem, pióro zachowuje swój dziewiczy blask przez lata. Inną jego zaletą jest niewielki rozmiar. Dzięki temu, pióro perfekcyjnie mieści się w damskiej torebce kopertowej.

kobiece piara lady classica2 Ferrari wśród piór

Oferowane przez Ferrari da Verse arcydzieła to nie tylko wieczne z 18-karatową stalówką, ale również długopisy oraz kulkowe. Akcesoria piśmiennicze z Classics Collection łączą w sobie klasyczną elegancję oraz niebagatelny, niepowtarzalny wygląd. Cena piór to koszt od 285 do 465 dolarów.

Zobacz również:

Czas na wagę złota

Mo.Tel – wygoda i komfort podczas podróży

Przepych od małego

Powiązane artykuły