Elegancki HP Mini 110

Spis treści

Firma HP połączyła swoje siły z projektantem Tord’em Boontje, co zaowocowało powstaniem eleganckiego netbooka HP Mini 110.

Netbook posiada koronkowy wzór na pokrywie. Nie jest to jednak płaska grafika. Dzięki technologii HP Imprint 3D roślinne motywy nabierają realnych kształtów. Efekt trójwymiarowości osiągnięto poprzez dodawanie na siebie wielu warstw. Pozwala to zobaczyć głębię we wzorach.

Ciekawy wzór fauny i flory nie kończy się na pokrywie. Touchpad oraz część pod klawiaturą posiadają delikatne kwieciste motywy. Będzie to elegancki gadget dla pań pragnących odmiany od zwykłych jednokolorowych netbooków.

Model ten jest nowszą wersją starego Mini 110. Rożni się tylko designem. Dla przypomnienia parametry: dysk twardy o pojemności 160 GB, wbudowana kamera internetowa, procesor Intel Atom N270 1.6 Ghz, ekran o rozdzielczości 1024X576, obsługa wifi 802.11b/g. Cena netbooka nie jest wysoka. Za taki egzemplarze będziemy musieli zapłacić około $339 (stary model kosztuje ok. $280).

Dodatkowo firma zapowiada, że powstanie linia myszy komputerowych i toreb, które będą dopełnieniem dla HP Mini 110 pod względem designu.

Powiązane artykuły