Dyskrecja według “Bowers & Wilkins”

Spis treści

inspeaker 2 Dyskrecja według Bowers & Wilkins

Obnoszenie się bogactwami nie zawsze wychodzi na dobre. Przejażdżka nowym autem wysadzanym szlachetnymi kamieniami, czy kilogramowy złoty naszyjnik mogą zostać odebrane jako przepych. Jedni pozazdroszczą, inni skwitują pogardliwym uśmieszkiem. Luksus nie musi być czymś, co widać na pierwszy rzut oka. Czasami warto go ukryć.

Na przykład … w suficie.
inspeaker 3 Dyskrecja według Bowers & Wilkins
Firma Bowers & Wilkins specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji wysokiej jakości zestawów nagłośniających. Szczególnie ciekawie zapowiada się nowa seria o oznaczeniu kodowym CMM816. W odróżnieniu od flagowych modeli „stacjonarnych”, mamy tu do czynienia z iście rewolucyjnym rozwiązaniem. Cały system opiera się na głośnikach montowanych nad naszymi głowami.

CCM816 wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami, zachowując przy tym znakomite właściwości audio. Kompromis ten jest wyjątkowo „na rękę” wszystkim audiofilom dbającym o estetykę wnętrz, bądź po prostu tym, którzy na zestaw stojący w mieszkaniu nie mają miejsca.
inspeaker 4 Dyskrecja według Bowers & Wilkins
Głośniki serii CCM816 zostały wykonane wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Nie powinna więc dziwić m.in. obecność Kevlaru w membranach. Dzięki niemu możemy być zupełnie spokojni o wytrzymałość zestawu. Głośniki ustawiono pod kątem 28 stopni względem obudowy montowanej do sufitu, co ma zapewnić jeszcze doskonalszy odbiór rozprzestrzeniającego się dźwięku.

Bowers & Wilkins ma zamiar wypuścić pierwszą partię już w lutym.  Czy CCM816 znajdzie uznanie nabywców ? Sądząc po renomie tejże marki, ze zbytem nie powinno być najmniejszych problemów.

Powiązane artykuły