Barwne parasole na deszczowe dni

Spis treści

Jak dodać sobie uroku i poprawić samopoczucie w pochmurny i deszczowy dzień? W odpowiedzi na to pytanie prezentujemy edycję parasoli o intensywnej kolorystyce i wyrazistych wzorach. Autorem projektu jest brytyjska projektantka – Lulu Guinness. Specjalizuje się ona w tworzeniu dodatków i akcesoriów.

umbr 717 071 100 horz Barwne parasole na deszczowe dni

Z takim atrybutem w ręku na pewno nie pozostaniesz niezauważona w tłumie przechodniów na ulicy. Znakiem charakterystycznym dla tej kolekcji są zdecydowane motywy, nadruki w mocnych kolorach.

Wybierać możemy spośród modeli w wielobarwne paski, z koronką, z nadrukami w kształcie rubinowych i różowych ust. Artystka proponuje parasole ozdobione różnorodnymi inskrypcjami w formie kotów, serc, kluczy i pantofli oraz „model brytyjski” z wizerunkiem Big Bena, tamtejszych czerwonych autobusów i budek telefonicznych.

umbr719693108 horz Barwne parasole na deszczowe dni

Ceny parasoli od Lulu Guinness wahają się od 123 do 176 złotych. Można je nabyć za pośrednictwem sklepu online na stronie internetowej projektantki. Teraz już nawet najbardziej ponury dzień będzie pełen tęczowych barw i uśmiechu!

umbr719934108 horz Barwne parasole na deszczowe dni

Na temat innych designerskich parasoli można przeczytać tutaj.

Źródło, zdjęcia: luluguinness.com

Powiązane artykuły