Astronomiczne zegarki od Jaquet Droz

Spis treści

Ani nie da się go zatrzymać, ani nie da się go cofnąć. Brak tych możliwości możemy jednak sobie wynagrodzić, odmierzaniem upływającego czasu na luksusowych tarczach niepowtarzalnych zegarków.

Najnowsza propozycja od Jaquet Droz bez wątpienia będzie doskonałą rehabilitacją. Limitowana kolekcja zegarków jest połączeniem klasycznego designu z oryginalnością.

Tarcza czasomierza to imitacji niebiańskiej sfery, które są zespoleniem snów z technicznym wyzwaniem. Galaktyka w wersji Jaquet Droz to złoto i diamenty. Ponadto, zegarek wysadzany jest szafirem. Wszystko to składa się na astronomiczny wygląd.

Pozostaje tylko pytanie czy niebiański design idzie w parze z precyzją? O to nie należy się jednak obawiać. Producent zegarków Jaquet Droz należy do Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego (FHS), co jest bardzo ważną informacją o firmie i jej produktach. Taka przynależność gwarantuje, że producent przestrzega ściśle wszystkich rygorów dotyczących produkcji zegarka szwajcarskiego.

Za czasomierze z najnowszej, limitowanej edycji zapłacić będzie trzeba adekwatną do astronomicznego wyglądu – astronomiczną cenę, w zależności od modelu, od 25 tys. do 39 tys. euro.

Powiązane artykuły