A może ty się skusisz na coś?

Spis treści

Celem pieniędzy, jest ich wydanie. Dobrym rozwiązaniem jest, jeśli rzeczy które wpadły nam w oko są eleganckie i sprawiają nam samym radość. Nie ma co się łudzić, gdyby nie to że każdy z nas ma ściśle ograniczony budżet, to zapewne w twoim pokoju stałby większy telewizor, a w garażu znajdował się super sportowy samochód. Może pieniądze szczęścia nie dają, ale dzięki nim możemy kupić niespotykane, luksusowe , o to kilka z nich

1.Zegarek

Kobiety bardzo dużą uwagę zwracają na męskie dłonie, ważne by były zadbane oraz proporcjonalne. Często interesuje je również czy zegarek noszony na naszej ręce jest wystarczająca drogi i modny

01   vulcania 250x246 A może ty się skusisz na coś?

Zegarek widoczny obok to Vulcania 3D. Jest on dziełem trójki projektantów Fabrice Gonet, Valerie Ursenbacher i Jorga Hysek. Tarcza tego zegarka jest jedyna w swoim rodzaju, godzinę wskazuje obracające się koło znajdujące się po lewej stronie, a minuty określa okrągła tarcza znajdująca się o góry. Dodatkowo na tarczy widać datownik, który swoim wyglądem nawiązuje do koła kajutowego oraz sekstans który wskazuje energię. Całość wykonana została z platyny oraz tytanu i przykryta szafirowym szkłem.

2.Kino domowe z twoich snów

Jaki ma sens chodzenie do kina skoro w powietrzu unosi się swąd prażonej kukurydzy, a cała sala jest żle klimatyzowana, lepiej film oglądnąć w domu, zwłaszcza gdy posiadamy na własność kino warte 6 milionów dolarów.

02   kino domowe 250x166 A może ty się skusisz na coś?

Właśnie za tyle Kipnis Studio stworzyło pokój, którego dostosowanie i całe wyposażenie kosztowało jedynie 6 mln dolarów.

Znajduje się tam :

-projektora Sony SRX-R110 1080p,
-zestaw dźwiękowy surround 8.8,
-16 subwooferów,

– oraz kolumny większe niż ja sam

3.Komputer

W dzisiejszych czasach komputer posiada niemal każdy, możną go już kupić w granicach 2-3 tyś. Jednak co byś powiedział, gdybyś miał zakupić sobie sprzęt wart 2 mln złotych

04   komputer 250x123 A może ty się skusisz na coś?

Taki sprzęt możemy znaleźć w ofercie właśnie w ofercie firmy Zeus Computer, i choć jego możliwości techniczne są śmieszne w stosunku do ceny, to nie można mu odebrać oryginalności.

4.Gry video

Jeśli znów zabolą ciebie plecy, a kolejny fotel okaże się niewypałem, rozpatrz ofertę firmy Nex-sys. Jeden z trzech oferowanych zestawów tej firmy, zapewni ci idealny komfort pracy przy komputerze. Każde zamówienie jest rozpatrywane indywidualnie oraz wykonywane ręcznie, do potrzeb klienta.

06   cos dla graczy 250x203 A może ty się skusisz na coś?

Taki sprzęt kosztuje około 3,000$, jest to typowa zabawka dla bogatych, biorąc pod uwagę to że sprzedaż na terenie Polski nie jest jeszcze prowadzona, a przesyłka kosztuje dość słono, ale jeśli jesteś fanem CoD lub GTA to możesz sprawić sobie taki prezencik, do salonu, żona na pewno się ucieszy.

5. Toster Swarovskiego

Widziałem już NECa wysadzanego diamentami, limitowane pokrowce na telefony komórkowe a nawet sukienki zastępujące ekran, jednak nie widziałem jeszcze tostera ozdobionego kryształami, aż w końcu się pojawił.

swarovski toster 250x221 A może ty się skusisz na coś?

Prezentowany toster, został zaprojektowany przez Russella Hobbsa. Ten pan postanowił zatopić 200 drogocennych kamieni Swarovskiego w tym urządzeniu, oczywiście wasza żona z takiego prezentu będzie zadowolona, dlatego nie zdradzę ceny

Powiązane artykuły