The Human Regenerator

The Human Regenerator

Spis treści

Wyobraź sobie urządzanie, które sprawi, że przez wiele lat będziesz mógł cieszyć się zdrowym, beztroskim życiem. Taki mechanizm, który, mimo że powstał współcześnie, wyprzedza technologię o wiele lat. Przedstawiamy maszynę, która stanie się źródłem długowieczności – The Human Regenerator (Ludzki regenerator). Niemożliwe? Przeczytaj i przekonaj się.
Mimo że to wszystko brzmi jak scenariusz jednego z hollywoodzkich filmów science fiction, projekt został rzeczywiście zrealizowany. Podjęła się tego powstała w ubiegłym roku niemiecka firma The Human Regenerator Gmbh. Trudni się ona w tworzeniu nowoczesnych urządzeń – jednym z nich jest maszyna przedłużająca życie. Ich główna siedziba mieści się w Bremie, skąd prezes zarządu, Ily Guslo, kontrolował przebieg realizacji ryzykownego zamierzenia. Warto dodać, że wydział do spraw nauki i technologii kierowany jest przez wybitnego naukowca naszych czasów prof. dr hab. med. Wernera, co niewątpliwie budzi zaufanie oraz wróży sukces przedsięwzięciu.

The Human Regenerator to urządzenie łączące w sobie najnowsze osiągnięcia naukowe oraz technologiczne. Wykorzystanie teorii fizyki kwantowej oraz zaawansowanych promieni magnetycznych ma na celu naładowanie komórek pozytywną energią, wzmocnienie układu immunologicznego, regulację bioenergii, hamowanie procesu starzenia się oraz ogólną poprawę kondycji skóry i oczyszczenie organizmu.

Wewnątrz maszyny wytwarzane są skompresowane dźwięki oraz wibracje o częstotliwości zgodnej z kwantowym kodem komórki. Taka reakcja bezpośrednio oddziałuje na mitochondrium każdej komórki, czyli w efekcie na cały organizm. Dla przykładu, wątroba, która w stanie nieprawidłowym wibruje z częstotliwością 58 Hz, będzie stymulowana tak długo aż osiągnie swój optymalny poziom 40 Hz. Długość sesji zależy od stanu organu oraz zaawansowania choroby. Każda materia jest „zmuszana” do powrotu do swojego prawidłowego funkcjonowania.The Human Regenerator

Należy podkreślić, że działanie ludzkiego regeneratora nie ma żadnych skutków ubocznych. Może być stosowany przez każdego, bez względu na wiek oraz stan zdrowia. Maszyna została przebadana przez europejskie stowarzyszenia medyczne oraz naukowców. Obecnie dostępna jest tylko i wyłącznie w spa luksusowego hotelu Burj al Arab w Dubaju. Przewiduje się, że od 2010 roku będzie można z niej skorzystać również w Les Cruces w Stanach Zjednoczonych. W tym roku na rynek trafi 50 sztuk The Human Regenerator, które będą mogły zostać zakupione przez indywidualnych nabywców. Cena urządzenia to 420 000 euro.

Więcej na: http://www.human-regenerator.com/

Powiązane artykuły