Dlaczego warto wybrać smartfon Samsung Galaxy S21?

Spis treści

Chociaż od premiery Samsunga Galaxy S21 minął już ponad rok, model nadal cieszy się sporą popularnością i zbiera pozytywne opinie. Na czym polega fenomen Galaxy S21? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule.

Kompaktowy smartfon z plastikowymi pleckami

Samsung Galaxy S21 ma całkiem kompaktowe rozmiary, przynajmniej w porównaniu z innymi flagowcami. Ekran ma zaledwie 6,2 cala, co w połączeniu z niewielkimi ramkami, lekką konstrukcją i ergonomicznym kształtem sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni i bez problemu można go obsługiwać jedną ręką. U niektórych użytkowników kontrowersje (zresztą niesłuszne), może wzbudzać materiał, z którego zostały wykonane plecki Galaxy S21. Plecki tego telefonu, nie są ze szkła, jak przystało na typowego flagowca, a z plastiku. Takie rozwiązanie ma jednak swoje plusy: obudowa nie palcuje się tak łatwo jak szkło, a jej wygląd do złudzenia przypomina eleganckie, matowe szkło. Tym samym, na pierwszy rzut oka, nie sposób stwierdzić, z jakim materiałem mamy do czynienia.

Samsung Galaxy S21 – flagowiec z genialnym ekranem

Samsung przyzwyczaił swoich użytkowników do świetnych ekranów w smartfonach. Nie inaczej jest i tym razem. Ekran FullHD+ z płynnym odświeżaniem 120 Hz to gwarancja doznań wizualnych na najwyższym poziomie. To jeden z najjaśniejszych ekranów wśród Dynamic 2X AMOLED i to właśnie dzięki temu, obrazy są barwne i zachowują odpowiedni kontrast, niezależnie od tego, czy są wyświetlane w pomieszczeniu, czy na zewnątrz, np. w pełnym słońcu. Smartfon automatycznie dopasowuje jasność ekranu do panujących warunków i wychodzi mu to bardzo dobrze.

Galaxy S21 – telefon dla wymagających fotografów

W Samsungu Galaxy S21 mamy do dyspozycji aparat przedni – 10 Mpix i trzy aparaty z tyłu: główny – 12 Mpix, ultraszerokokątny – 12 Mpix i teleobiektyw – 64 Mpix. Aparat został wyposażony w aż 30-krotny zoom, który pozwala uchwycić obiekt nawet z bardzo dużej odległości. Z kolei minimalizacja wstrząsów sprawi, że nie trzeba już obawiać się, że drżąca ręka zepsuje dobre ujęcie – perfekcyjny zoom zadba o to, by zdjęcie było idealne, bez efektu poruszenia. Teleobiektyw z pewnością ucieszy tych, którzy uwielbiają kadrować, wycinać lub edytować zdjęcia. Mając do dyspozycji rozdzielczość 64 Mpix mogą mieć pewność, że doskonała jakość zdjęcia zostanie zachowana.

Samsung Galaxy S21 – cena i opinie

Wszyscy, którzy zastanawiają się nad zakupem Samsunga Galaxy S21, mogą przejrzeć opinie na temat tego smartfona. W sieci można ich znaleźć całe mnóstwo. Tym bardziej, że od premiery modelu minął już ponad rok. Jeśli zaś chodzi o cenę Galaxy S21, na pewno jest niższa niż tuż po premierze. W ofercie T-Mobile: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/telefony/lista/produkty/urzadzenie/samsung-galaxy-s21-5g, telefon można dostać za 3199 zł, która jest rozłożona na elastyczne raty 0%.

 

 

 

Powiązane artykuły